1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Дінай!

Дінай!

КОМПЛЕКТ БІЗНЕС ПРОФЕССІОНАЛ

Коментарів : 0

КОМПЛЕКТ БІЗНЕС ПРОФЕССІОНАЛ- це комплексне рішення для середнього і середньо-великого бізнесу, що дозволяє підприємству вирішувати практично всі бізнес-завдання, з якими у своїй роботі щодня стикаються різні підрозділи: правове забезпечення діяльності компанії, ведення бухгалтерського і податкового обліку, подання бухгалтерської звітності, перевірки, судовий захист , договірна робота, ЗЕД, робота з контрагентами, консалтингова діяльність, юридичний супровід клієнтів.

В комплект БІЗНЕС ПРОФЕССІОНАЛ входять:


Інформаційно-правова система ЛЗ ПІДПРИЄМСТВО - найповніша система, призначена для інформаційно-правового забезпечення всієї компанії. Використовується в роботі великими і середніми підприємствами, які мають в штаті бухгалтера, юриста і кадрових фахівців, а також великими юридичними, аудиторськими та консалтинговими компаніями.

Ресурси для Бухгалтера

 • Видання «Відомості бухгалтера»
 • СИТУАЦІЇ для бухгалтера
 • Енциклопедія бухгалтера
 • NEW! Судова практика для бухгалтера
 • Консультації. Офіційні роз'яснення органів влади
 • Календар бухгалтера
 • Форми і бланки (у форматі Word і Excel)
 • Довідкова інформація
 • Калькулятор індексації заробітної плати
 • Проводки
 • Щотижневі і щомісячні огляди преси

Ресурси для Юриста

o Законопроекти і коментарі

o Столичне та регіональне законодавство

o Міжнародні угоди

o Коментовані кодекси

o Судова практика

o Судові прецеденти

o Юридичні консультації

o Типові договори

o Калькулятор штрафних санкцій

o Видання «Відомості юриста»

Ресурси для ТОП-менеджменту

o Безпека бізнесу

o СИТУАЦІЇ для бізнесу

o Банкрутство підприємств

o Моніторинг законодавства

o Фінансова інформація по валютному і кредитному ринкам

o Влада України

o Видання «Відомості керівника»

Ресурси для HR

o Служба персоналу

o Посадові інструкції

o Калькулятор відпускних періодів

o Видання «Відомості кадровика»

Система аналізу судових рішень «VERDICTUM» - це пошуково-аналітична система та інструменти обробки, аналізу та класифікації текстів В ПОВНІЙ БАЗІ СУДОВИХ РІШЕНЬ. Це необхідний інструмент для підтримки діяльності підприємства при вирішенні судових суперечок та захисту інтересів в судах:

o понад 35 млн. судових рішень + 100 тис. щотижня

o підбір судових рішень по 14 різним параметрам.

 

Бухгалтерський Розумний Модуль (БУМ) - актуалізована база готових відповідей від експертів, практикуючих бухгалтерів та аудиторів з бухгалтерського обліку та оподаткування, кадрової тематики, договірній роботі з можливістю перегляду НПА, згаданих у відповідях.

Електронне видання «БУХГАЛТЕР & ЗАКОН» -інтерактивне видання в зручному форматі для бухгалтерів, аудиторів, фінансистів з упором на аналітику і практичні алгоритми дій, з можливістю переходу на НПА, зазначених в тексті.

Електронне видання «ЮРИСТ & ЗАКОН» -аналітичне інтерактивне видання для практикуючих юристів, юрисконсультів, адвокатів, суддів в зручному форматі з рекомендаціями та можливістю переходу на НПА, зазначених в тексті.

 

Ставши Абонентом ЛІГА: ЗАКОН, Ви отримуєте:

o Єдину інформаційну платформу ЛІГА: ЗАКОН для всіх, яка являється входом в усі продукти ЛІГА: ЗАКОН, а також надає щоденне БЛІЦ-інформування про головні правових події дня та їх наслідки для бізнесу ключових співробітників компанії. o Бонус для Абонентів будь-якого продукту ЛІГА: ЗАКОН - два робочих місця в ПОДАРУНОК:

1) ПРАВО УКРАЇНИ - базу головних НПА України,

2) БЕЗПЕКА БІЗНЕСУ - матеріали по основним загрозам для бізнесу, як зовнішнім, так і внутрішнім, представлені у вигляді коротких практичних рекомендацій: опис, наслідки для бізнесу, висновки.

o Сервісну підтримку: адміністративну, технічну, інформаційну.

o Гарантія стабільності та якості ВСІХ продуктів і послуг, які надає компанія «ЛІГА: ЗАКОН», яка підтверджена сертифікатом ISO і закріплена ПАРТНЕРСЬКОЮ УГОДОЮ.


Детальніше...