1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Дінай!

Дінай!

Електронні словники ABBYY Lingvo

Коментарів : 0

 

Основні можливості

 • 105 загальнолексичні і граматичних словників
 • 115 тематичних словників для найбільш затребуваних напрямів
 • 12400000 словникових статей
 • Оновлені тематичні словники з програмування, електроніці, техніці та ділової лексики
 • Оновлені словники Oxford ® Dictionary of English, 3rd Edition і New Oxford ® American Dictionary, 3rd Edition
 • 76000 озвучених слів і фраз для англійської, німецької, французької, італійської, іспанської, української та російської мов

Переклад з наведення в будь-якому додатку

Нові функції перекладу з наведення. Що з'явилася в одній з попередніх версій словника можливість швидкого перекладу тексту з наведення на нього курсору, в ABBYY Lingvo x5 поліпшена завдяки інтеграції технології розпізнавання тексту. Тепер користувачі зможуть перекладати слова в PDF-файлах, Flash-роликах і навіть субтитрах у фільмах.

Словники користувача для роботи та навчання

На додаток до наявних словників, ABBYY Lingvo x5 дозволяє створювати власні словники для навчання і роботи. Навчальні, щоб закріпити пройдений матеріал і розширити словниковий запас, а професійні - для збереження єдності термінології при перекладі корпоративних матеріалів та спеціалізованої документації. 
При створенні власних словників є можливість додавати ілюстрації в словниковому картку. Це допоможе домогтися більш якісного перекладу вузькоспеціалізованих і багатозначних термінів у тематичних текстах і додасть інтерактивності навчального процесу, зробивши його більш захоплюючим. Користувачі попередніх версій продукту зможуть перенести раніше створені словники в нову версію програми.

Вивчення іноземної мови

Пізнавайте іноземні мови з універсальним словником ABBYY Lingvo x5. У ньому є все для повноцінного сприйняття мови.

 • Запам'ятовуйте слова з новими вправами в програмі ABBYY Lingvo Tutor
 • Слухайте правильну вимову слів і фраз, озвучених носієм мови
 • Підбирайте актуальні приклади вживання слів і застосовуйте це в усному спілкуванні
 • Вивчайте таблиці дієвідмін для кожного дієслова
 • Вдосконалюйте навички листування за допомогою прикладів листів від Oxford ® University Press
 • Розширюйте словниковий запас за допомогою 1000 ілюстрацій у словнику New Oxford ® American Dictionary
 • Поринайте в мовне середовище за відеоуроками від компанії English Club TV ®


Доступ до бази прикладів вживання слів

При наявності інтернет-підключення ABBYY Lingvo x5 також вперше забезпечує доступ до обширної онлайн-базі пам'яті перекладів (ТМ - translation memory) для англійської, німецької та французької мов.Програма показує приклади сучасного вживання слів і словосполучень в пропозиціях з художньої та технічної літератури, законодавчих та юридичних документів, з інтернет-сайтів. За допомогою цієї бази користувач може швидше підібрати точний переклад слова, визначити, чи дійсно вживається у мові оборот, знайти нові варіанти перекладу та приклади їх вживання. База пам'яті перекладів вже зараз містить більше 1 мільйона пропозицій і постійно зростає.

Українська мова

Україномовні користувачі можуть спілкуватися з ABBYY Lingvo x5 рідною мовою - програма включає український інтерфейс і колекцію кращих українських словників.

До складу ABBYY Lingvo х5 входить 14 словників для української мови загальним обсягом 1735000 словникових статей для перекладу з англійської, російської, польської на українську і назад:

«Великий тлумачний словник сучасної української мови» є універсальним довідником із сучасної української мови. Словник містить близько 250 тис. слів і словосполучень, у тому числі і увійшли до українську літературну мову протягом останнього десятиліття. Крім загальновживаних слів, у словнику наводяться основні терміни сучасної науки і техніки, а також слова, що визначають явища і реалії виробничого, культурного і повсякденному житті. Новим для тлумачних словників є введення в деякі статті енциклопедичних довідок.

У програму увійшли нові сучасні англо-українські та російсько-українські словники видавництва «Перун», виконані під загальною редакцією В'ячеслава Бусел. Загальний обсяг 4-х словників - 1 000 000 словникових статей.

За основу англо-україно-англійського словника взято «Великий тлумачний словник сучасної української мови», який з 2001 р. витримав п'ять перевидань і отримав схвалення Міністерства освіти і науки України.Англійськими джерелами служили найсучасніші видання Webster's, Oxford, The Random house dictionaries і двомовні галузеві словники (всього понад 30 словників). Істотною відмінністю цього словника від існуючих англо-українських словників є максимальне наближення до повного літературному словником з термінологією практично всіх галузей науки і техніки.

У російсько-україно-російській словнику вказані основні значення українських слів у сучасній, діючої орфографії. Російські відповідності різним значенням розмежовані, що дозволяє вибрати потрібне відповідність; приведені фразеологічні звороти, ілюстративні вислови й словосполучення.

Онлайн-доступ до словників купується версії

Нова версія ABBYY Lingvo виходить за рамки установки програми на окремий комп'ютер або в офісну мережу. Щоб забезпечити користувачам постійний доступ до словників, актуальним для придбаної ними версії, створений лінгвістичний онлайн-портал Lingvo.ua. Доступ до порталу буде безкоштовним протягом року з моменту активації ліцензії на ABBYY Lingvo x5.

ABBYY Lingvo x5 Три мови Професійна версія містить 86 загальнолексичні, тлумачних і тематичних словників для англійської, української, російської мов. Професійна версія ABBYY Lingvo x5 включає видання власної розробки ABBYY ®, ABBYY ® Press і таких авторитетних видавництв, як «Російська мова - Медіа» ®, «Руссо» ®, Перун, HarperCollins ® Publishers, повністю перероблені і оновлені видання словників New Oxford ® American Dictionary і Oxford ® Dictionary of English 2010 року. У Професійної версії міститься близько 6500000 словникових статей.

Випробувальна версія (433 Мб) Завантажити>

ABBYY Lingvo x5 Двадцять мов Професійна версія містить 220 загальнолексичні, тлумачних і тематичних словників для російської, англійської, німецької, французької, іспанської, італійської, португальської, китайської, турецького, українського, латинського, угорської, грецької, данської, казахського, нідерландської, норвезької, польської, татарської, фінської мов.Професійна версія ABBYY Lingvo x5 включає видання власної розробки ABBYY, ABBYY Press і таких авторитетних видавництв, як «Російська мова - Медіа» ®, «Руссо» ®, HarperCollins Publishers, повністю перероблені і оновлені видання словників New Oxford ® American Dictionary і Oxford ® Dictionary of English 2010 року. У даній версії міститься більше 12,4 мільйона словникових статей.

Випробувальна версія (635 Мб) Завантажити>


Особливості використання випробувальної версії ABBYY Lingvo x5:

 • Для зменшення обсягу пробної версії більшість словників і всі озвучені слова знаходяться на сервері Lingvo, щоб їх використовувати необхідний доступ в Інтернет. Мінімальний набір словників буде відразу же встановлений локально.
 • У випробувальну версію включений відео урок «Full Contact - на борту літака зі стюардесою», інші відео уроки ви зможете знайти в повнофункціональної версії.
 • Після покупки повнофункціональної версії її необхідно встановити поверх випробувальної версії.

Система вимог

 • Процесор: з тактовою частотою 1 ГГц і вище.
 • Операційна система: Microsoft ® Windows 8/Microsoft ® Windows 7/Microsoft ® Windows Vista ® / Microsoft Windows Server ® 2003/Microsoft Windows ® XP (Service Pack 2 і вище), Microsoft Windows Server ® 2003, Microsoft Windows Server 2008, Microsoft Windows Server 2008 R2. 
  Операційна система обов'язково повинна підтримувати кирилицю. Необхідний компонент Windows Installer версії 3.0 і вище.
 • Об'єм оперативної пам'яті: не менше 512 МБ.
 • Вільне місце на диску: 150 Мб - 5 Гб вільного місця на жорсткому диску, залежно від версії ABBYY Lingvo x5.
 • Звукова плата, навушники або колонки для прослуховування озвучених слів і фраз.


 


 

Детальніше...Важливі події

Дзвінок адміністрації


SiteHeart

Наші партнери