1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Дінай!

Дінай!

Чому саме Право?

Коментарів : 0

При невисокій початковій вартості Ви одержуєте повну базу по законодавству України, плюс до цього: законодавство Києва, форми і бланки документів, консультації, економічну інформацію, юридичний словник, вбудований професійний перекладач, безліч унікальних функцій. Тісна інтеграція з Word дає величезні можливості для аналітичної роботи. Оперативний авторський супровід і "гаряча лінія консультацій" допоможуть Вам при експлуатації системи. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, простота і логіка його побудови, використання стандартних елементів Wіndows роблять систему звичною і зручною.

Форма і зміст

Від того, наскільки повно представлена в базі даних по законодавству правова інформація, залежить ефективність її використання. А в остаточному підсумку від цього можуть залежати долі і життя. У нашій країні з правом не жартують.

База даних системи "Право.Версія XІІ Проф" містить документи практично всіх органів законодавчої і виконавчої влади України, ряду неурядових організацій. Додано документи органів влади Києва й АР Крим. Список "Видавець документа" містить більш 150 найменувань.

Крім нормативних документів, база даних містить великі обсяги іншої, необхідної для користувачів інформації - коментарі, договори, практичні документи і т.д.

Інтегрований словник дозволяє миттєво одержати трактування кожного з більш ніж 10300 термінів, визначених у законодавстві.

База даних фінансової інформації - це курси валют НБУ й індекси інфляції з посиланнями на регламентуючі документи. Вперше в історії пошукових правових систем додані функції для статистичної обробки фінансової інформації: розрахунок
крос-курсу, середніх показників, зміни за період.

Вірогідність і оперативність

Основними характеристиками бази даних системи є її повнота і вірогідність. За станом на жовтень 2005 року, база даних системи містила близько 205000 документів (без обліку редакцій). Програма автоматично підтримує цілісність бази даних і стежить за відповідністю її еталону.

Щомісяця додається порядку 2 500 текстів, що складає більш ста в день. Фірма-виробник постійно працюємо над тим, щоб скоротити час між прийняттям документа і його появою в базі. Сьогодні багато текстів з'являються в цій правовій системі раніш офіційної публікації.

Багаторівнева перевірка текстів на відповідність до оригіналу зводить можливість помилок практично до нуля.
Усе це дозволяє нашим користувачам працювати з безпечною правовою інформацією.

Детальніше...Важливі події

Дзвінок адміністрації


SiteHeart

Наші партнери