1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Дінай!

Дінай!

Новини XII Проф

Коментарів : 0

Нові пошукові можливості

Можливість використання різних класифікаторів дозволяє максимально наблизити пошуковий запит до контексту розв'язуваної задачі. Використовуються два рубрикатора галузі і норм права ("радянський", що використовувався до XІІ версії, і розширений сучасний). На додаток до цього, доступні два тематичних класифікатори, наближених до практичної діяльності в бізнесі і юриспруденції. Нова функція рекурсивного пошуку дозволяє використовувати стандартну форму пошукового запиту для повторного пошуку за будь-яким списком документів.

Робота зі списками - унікальна аналітика

Унікальні логічні операції над списками дозволяють відбирати документи, що знаходяться одночасно в декількох відкритих списках, чи, навпаки, ті, котрі зустрічаються в списках один раз. Крім того, за допомогою цього інструмента можна поєднувати будь-яку кількость списків в один.

Ефективність цих функцій можна показати на простому прикладі. Наприклад, Ви протягом року відбирали в список картотеки документи, що стосуються банківської діяльності. Тепер, відкривши добірку документів по бухгалтерському обліку (наприклад, із класифікатора) і використовуючи перетинання списків, ви можете в лічені секунди відібрати документи, що регулюють бухгалтерський облік у банківській сфері.

Інтерактивна робота з текстами документів

Робота з документами стала ще комфортніше. Тепер у рівнобіжному з текстом вікні ви можете працювати зі змістом, зв'язками, російським перекладом, закладками і коментарями документа. Вікна взаємозалежні - зміна в одному приводить до змін в іншому.

Істотно удосконалена робота з закладками. З'явилася можливість створювати закладки простим перетаскуванням ділянок тексту. Додано нові типи закладок - "тимчасові" і "вбудовані", що дозволяє уникнути засмічення картотек користувача.

Усе це на додаток до таким функцій, як контекстний пошук, миттєвий перехід по посиланнях, створення добірок, дозволяє організувати роботу з правовими документами максимально ефективно.

Детальніше...Важливі події

Дзвінок адміністрації


SiteHeart

Наші партнери