1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Дінай!

Дінай!

FineReader

Коментарів : 0

ABBYY FineReader 12 Professional – незамінна програма для роботи з паперовими, сканованими або сфотографованими документами, а також PDF. Вона дозволить вам точно і швидко перетворити їх на формати програм Word, Excel або інших програм для редагування та перегляду. Ефективно підготовити такі документи до збереження у цифровий архів з можливістю пошуку. Швидко і зручно працювати з самим вмістом таких документів, витягуючи з них фрагменти тексту і табличні дані одним натисненням миші.

FineReader 12 – це зручність і ефективність вашої роботи з документами. З FineReader не буває надрукованого тексту, який доведеться заново набирати вручну. Встигніть зробити більше, зробіть це простіше!
Висока точність і швидкість перетворення документів

Програма швидко й із неперевершеною точністю розпізнає відскановані чи сфотографовані документи, перетворюючи їх на електронні редаговані формати чи PDF із можливістю пошуку.

У разі розпізнавання якісних документів швидкий режим збільшить швидкість на 40 % без шкоди для точності. А для чорно-білих документів можна застосовувати також чорно-білий режим розпізнавання, який пришвидшить роботу ще на 30 %.

Свобода від передруковування та переформатовування документів

Завдяки технології Adaptive Document Recognition Technology*  (ADRT®), ABBYY FineReader 12 чудово зберігає вихідну структуру багатосторінкових документів, включаючи розміщення тексту, таблиць, колонтитулів, приміток, нумерацію сторінок, зміст, заголовки тощо.

Задати типи зон (Текст, Малюнок, Таблиця та ін.) і вказати їхнє призначення, наприклад, «Колонтитул», можна і вручну. А якщо ви плануєте передавати розпізнаний текст у спеціалізовані програми, які не підтримують елементи структури, ADRT можна вимкнути в налаштуваннях програми.

Швидкий доступ до необхідної інформації

FineReader забезпечує миттєвий доступ до сторінок документа, який відкривається чи сканується незалежно від його розміру. Щоб почати роботу з документом, вам не потрібно чекати, доки його буде розпізнано повністю. Ви можете відразу ж почати перегляд сторінок документа чи виправлення зон розпізнавання. Або просто виділіть абзац або таблицю, які вам необхідно процитувати, натисніть «Копіювати», і програма розпізнає їх за лічені секунди й помістить у буфер обміну.

Підтримка 190 мов

ABBYY FineReader 12 розпізнає документи 190 мовами, у будь-яких комбінаціях. Функція автоматичного визначення мов розпізнавання позбавить вас необхідності налаштовувати їх вручну для кожного документа.

Оновлений інтерфейс для швидкої та зручної роботи

Інтерфейс програми забезпечує швидкий і очевидний доступ до основних функцій, дозволяючи отримати якісний результат у потрібному вигляді буквально за декілька натискань. Меню типових сценаріїв роботи «Завдання» інтегрується у стартовий екран Windows 8, а на пристроях із сенсорними екранами підтримується керування за допомогою базових жестів. 

Вбудовані професійні інструменти для редагування тексту та перевірки результатів розпізнавання дозволяють досягти максимально можливої точності перетворення багатосторінкових документів із мінімальними витратами часу.

Інструменти для поліпшення якості зображень документів

ABBYY FineReader 12 вміє справлятися як зі спотвореннями, характерними для цифрових фотографій (трапецієподібні спотворення, викривлені рядки, цифровий шум, змазання тощо), так і з дефектами зображення, пов'язаними зі станом вихідних паперових документів (пожовклий від часу папір, рукописні позначки, штампи).

FineReader самостійно визначає зображення, отримані за допомогою цифрової камери, і автоматично застосовує до них необхідні інструменти коректування. Набір автоматично застосовуваних інструментів можна налаштувати. Крім того, всі інструменти можуть бути використані у ручному режимі.

Перетворення на PDF-файли з можливістю пошуку

Програма перетворює зображення документів у PDF-файли, отримані зі сканера (без текстового шару), у формати, придатні для збереження в електронному архіві з можливістю пошуку: PDF з текстовим шаром або PDF/A.

За допомогою технології ABBYY PreciseScan, FineReader 12 може поліпшити візуальну якість PDF, які зберігаються, згладжуючи нерівні, пікселізовані краї символів.

Підтримка широкого спектру форматів зберігання результатів

Програма підтримує широкий набір форматів для зберігання документів, необхідних вам у роботі. Ви зможете записати результати розпізнавання у файл або надіслати їх одразу у програми Microsoft® Word®, Excel®, PowerPoint®, OpenOffice™ Writer тощо.

Створення електронних книг у популярних форматах fb2, ePub

Програма підтримує збереження у найпопулярніші формати електронних книг (fb2 і ePub, а також Kindle), це допоможе швидко зробити електронну копію для портативного пристрою – електронної книги, планшета, смартфона тощо.

* Технологія адаптивного розпізнавання документів

Детальніше...Важливі події

Дзвінок адміністрації


SiteHeart

Наші партнери