1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Дінай!

Дінай!

FineReader Bank

Коментарів : 0

ABBYY FormReader - система введення форм, створена на основі технологій ABBYY FineReader

FineReader BankІснує тільки два способи введення даних в комп'ютер: вручну або за допомогою автоматизованої системи. Вибір простий.

Введення даних вручну - заняття нудне, зтомлююче і неефективне. З цим способом пов'язана маса проблем: безліч друкарських помилок, постійні затримки в процесі введення, оплата праці армії друкарок, їх лікарняних листів і відпусток, плата за оренду великих приміщень і вартість устаткування робочих місць, і т.д. і т.п.

Є альтернативний спосіб - куди менш складний і більш ефективніший: система автоматичного введення даних. За допомогою ABBYY FormReader можна обробляти будь-які типи форм, система працює у багато разів швидше і у багато разів акуратніше, ніж будь-яка професійна друкарка.


 

Сімейство ABBYY FormReader 6.5 включає: 

 • систему ABBYY FormReader 6.5 Desktop Edition для використання на локальній робочій станції
 • рішення ABBYY FormReader 6.5, що масштабується, Enterprise Edition для потокового введення великих об'ємів даних
 • інструментарій ABBYY FlexiCapture Studio 1.5 для створення на базі ABBYY FormReader з технологією ABBYY FlexiCapture рішень для обробки гнучких форм і документів.

 ABBYY FormReader успішно використовують банки, страхові компанії, маркетингові агентства і виробничі компанії, державні установи і учбові заклади, торгові компанії і медичні організації. Всього у 30 країнах світу працює 3500 копій продукту!

Що дає використання ABBYY FormReader? 

Зручність роботи

 • ABBYY FormReader обробляє будь-які типи форм, відповідні вимогам машиночитаємості.
 • Розпізнає текст, надрукований на машинці або принтері, для 172 мов і написаний друкарськими буквами від руки для 90 мов, а також влучні (пункти) і штрих-коди.
 • Автоматично сортує бланки, перевіряє комплектацію багатосторінкових форм.
 • Не вимагає втручання оператора на етапах сканування і розпізнавання.
 • Пропонує триступінчату технологію верифікації, що дозволяє підібрати оптимальний варіант перевірки для кожного типу даних.
 • Дозволяє зберігати результати розпізнавання у файли форматів TXT, DBF, Microsoft Excel, CSV або бази даних, зберігати зображення у вигляді pdf-файлів.

Підвищення точності 

ABBYY FormReader розпізнає рукописні символи, допускаючи менше 5 помилок на 1000 символів (у тих випадках, коли форма не містить виправлень і заповнена акуратно), що в п'ять разів менше, ніж робить професійна друкарка вранці і в 10 разів менше, ніж та ж сама друкарка увечері. 

Автоматичний контроль результатів розпізнавання (за допомогою перехресних перевірок, правил контролю, перевірок по словниках і базах даних, і т.д.) забезпечує повністю достовірну і коректну інформацію.

Підвищення швидкості

ABBYY FormReader витрачає 1-10 секунд на розпізнавання однієї сторінки (для формату A4), залежно від складності форми і апаратного забезпечення, тобто справляється з введенням більш ніж в 20 разів швидше, ніж професійна друкарка.

Гнучкість

Використовуючи ABBYY FormReader API Ви можете настроювати інтерфейс системи, Ви можете запускати ABBYY FormReader з інших застосувань, а також і інтегрувати ABBYY FormReader в зовнішню систему обробки інформації. 

Використовуючи ABBYY FormReader API Ви можете легко розширити функціональність програми. На додаток до 16-ти існуючих типів правил контролю Ви можете визначати свої типи, так, щоб правила автоматичної перевірки задовольняли Вашим потребам.

Повышение скорости

ABBYY FormReader тратит 1-10 секунд на распознавание одной страницы (для формата A4), в зависимости от сложности формы и аппаратного обеспечения, т.е. справляется с вводом более чем в 20 раз быстрее, чем профессиональная машинистка.

Масштабованість 

Масштабованість системи робить її придатною для введення будь-яких об'ємів інформації. Починаючи від настільної системи для введення сотень документів в день за допомогою одного сканера і комп'ютера і закінчуючи комплексами з десятків комп'ютерів для введення сотень тисяч документів щодня.

Ефективність 

Склавши високу швидкість роботи системи ABBYY FormReader, відмінну якість розпізнавання, автоматичний контроль результатів, Ви отримаєте найефективнішу систему автоматичного введення даних. ABBYY FormReader підходить для будь-яких об'ємів інформації: від декількох десятків до декількох тисяч форм в день. Незалежно від об'єму даних система окупає себе досить швидко. Адже Вам не доведеться нести витрати на організацію робочих місць для штату, зайнятого ручним введенням: на їх зарплату, на покупку комп'ютерів, меблям, на офісні приміщення, на навчання персоналу. ABBYY FormReader забезпечить Вам швидке повернення Ваших витрат на покупку і впровадження продукту. ABBYY FormReader дійсно зекономить Ваш час і гроші!


 

Детальніше...Важливі події

Дзвінок адміністрації


SiteHeart

Наші партнери