1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Дінай!

Дінай!

FormReader

Коментарів : 0

FormReaderABBYY FormReader - система введення форм, створена на основі технологій ABBYY FіneReader.
Існує тільки два способи введення даних у комп'ютер: вручну або за допомогою автоматизованої системи. Вибір простий.

Уведення даних вручну - заняття нудне, стомлююче і неефективне. З цим способом зв'язана маса проблем: безліч помилок, постійні затримки в процесі введення, оплата праці армії друкарок, їхніх лікарняних аркушів і відпусток, плата за оренду великих приміщень і вартість устаткування робочих місць, і т.д. і т.п.

Є альтернативний спосіб - куди менш складний і куди більш ефективний: система автоматичного введення даних. За допомогою ABBYY FormReader можна обробляти будь-які типи форм, система працює на багато швидше й на багато разів акуратніше, ніж будь-яка професійна машиністка.
 
Що дає використання ABBYY FormReader?

Підвищення точності
ABBYY FormReader розпізнає рукописні символи, допускаючи менше 5 помилок на 1000 символів (у тих випадках, коли форма не містить виправлень і заповнена акуратно), що в п'ять разів менше, ніж робить професійна друкарка ранком і в 10 разів менше, ніж та ж сама друкарка ввечері.

Автоматичний контроль результатів розпізнавання (за допомогою перехресних перевірок, правил контролю, перевірок за словниками і базам даних, і т.д.) забезпечує цілком достовірну і коректну інформацію.
 
Підвищення швидкості
ABBYY FormReader витрачає 1-10 секунд на розпізнавання однієї сторінки (для формату A4), у залежності від складності форми й апаратного забезпечення, тобто справляється з уведенням більш ніж у 20 разів швидше, ніж професійна друкарка.
 
Гнучкість
Використовуючи ABBYY FormReader APІ Ви можете набудовувати інтерфейс системи, Ви можете запускати ABBYY FormReader з інших додатків, а також і інтегрувати ABBYY FormReader у зовнішню систему обробки інформації.

Використовуючи ABBYY FormReader APІ Ви можете легко розширити функціональність програми. На додаток до 16-ти існуючих типів правил контролю Ви можете визначати свої типи, так, щоб правила автоматичної перевірки задовольняли Ваші потреби.
 
Масштабованість
Масштабованість системи робить її придатною для введення будь-яких обсягів інформації. Починаючи від настільної системи для введення сотень документів у день за допомогою одного сканера і комп'ютера і закінчуючи комплексами з десятків комп'ютерів для введення сотень тисяч документів щодня.
 
Ефективність
Склавши високу швидкість роботи системи ABBYY FormReader, відмінна якість розпізнавання, автоматичний контроль результатів, Ви одержите найефективнішу систему автоматичного введення даних. ABBYY FormReader підходить для будь-яких обсягів інформації: від декількох десятків до декількох тисяч форм у день. Враховуючи швидкість обробки даних, система швидко себе оправдає. Адже Вам не доведеться нести витрати на організацію робочих місць для штату, зайнятого ручним уведенням: на їхню зарплату, на покупку комп'ютерів, меблів, на офісні приміщення, на навчання персоналу. ABBYY FormReader забезпечить Вам швидке повернення Ваших витрат на покупку і впровадження продукту. ABBYY FormReader дійсно заощаджує Ваш час і гроші!
 
Нова лінія продуктів ABBYY FormReader 6.5
Система ABBYY FormReader 6.5 - помічник по введенню в комп'ютер анкет, бланків, опитувальних аркушів і інших форм, заповнених від руки. Нове ядро розпізнавання забезпечує неперевершену точність результатів розпізнавання і дозволяє істотно розширити список розпізнаваних мов. Реалізований у системі новий менеджер ліцензій уможливлює створення гнучкої конфігурації для обробки документів, як на окремо функціонуючих робочих станціях, так і в локальній мережі.

Лінійка продуктів ABBYY FormReader 6.5 включає:
ABBYY FormReader 6.5 Desktop Edіtіon - рішення, призначене для використання як на окремому робочому місці, так і на декількох робочих місцях одночасно з метою спільної обробки документа декількома користувачами. Програма не вимагає ніяких спеціальних знань для інсталяції і має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс оператора введення. Використання ABBYY FormReader 6.5 Desktop Edіtіon дозволить вводити тисячі форм із залученням всього одного співробітника, робоче місце якого обладнано сканером. Невисока вартість покупки продукту поряд з відмінною продуктивністю забезпечує високу оправданість рішення по автоматизованому уведенню форм.
ABBYY FormReader 6.5 Enterprіse Edіtіon - рішення для потокового уведення форм простих і складних структур, побудоване на базі архітектури "клієнт-сервер". Завдяки гнучкості і легкій розширюваності цей продукт може бути використаний для введення практично необмеженого обсягу форм із залученням багатьох операторів. Функціональність продукту забезпечує спеціалізацію операторів, розподіл задач між ними, авторизацію доступу, створення різних звітів про роботу комплексу тощо. Більш докладна інформація про можливості системи ABBYY FormReader 6.5 Enterprіse Edіtіon.
З питань придбання продукту ABBYY FormReader 6.5 Desktop Edіtіon ви можете звернутися до НВЦ Акрос. 

ABBYY FormReader 6.5 Enterprise Forms
Якщо Ви шукаєте рішення для ефективного введення великого обсягу форм або форм, що мають складну багатосторінкову структуру, то незамінним помічником для Вас стане комплекс масового введення документів ABBYY FormReader 6.5 Enterprіse Forms.
 
Що таке ABBYY FormReader 6.5 Enterprіse Forms?
Це розподілений клієнт-серверний додаток, створений на базі технології Mіcrosoft BackOffіce: NT Server, SQL Server/MSDE.

В основу комплексу покладена функціональність локального рішення ABBYY FormReader. Але, якщо у випадку локального рішення всі стадії обробки виконуються на одному робочому місці, у ABBYY Enterprіse Forms можливий поділ функцій між різними станціями.

Архітектура комплексу включає сервер і кілька спеціалізованих робочих станцій: сканування, розпізнавання, верифікації, коректування й адміністрування. Масштабованість - гнучка розширюваність системи - робить її придатною для введення практично необмеженого обсягу форм. Функціональність системи також може бути розширена за рахунок підключення зовнішніх програмних компонентів через відкритий програмний інтерфейс (APІ).

ABBYY FormReader 6.5 Enterprіse Forms забезпечує наступні можливості:
 - пакетна обробка даних, при якій форми поєднуються в іменовані пакети, що проходять по всіх стадіях обробки
 - централізоване адміністрування комплексу
 - безперервний моніторинг стадій процесу обробки, роботи окремих станцій і операторів, виконання завдань
 - змінювана схема маршрутизації пакетів у системі
 - модульна архітектура, що дозволяє використовувати поділ праці операторів
 - гнучка розширюваність у відповідності зі специфікою задачі
 - система черг і присвоєння завдань визначеним операторам
 - захищений доступ
 - сховище оброблених пакетів
 - обробка форм складної (нелінійної) структури
 - багатосторінкове прави-перевірки
 - контроль комплектності многостраничных форм
 - експорт у XML
 - побудова стандартних звітів про роботу комплексу
 
Застосування ABBYY FormReader 6.5 Enterprіse Forms
Застосування ABBYY FormReader 6.5 Enterprіse Forms буде доцільним і економічно вигідним у наступних випадках:
 - форми, які необхідно вводити, мають багатосторінкову структуру
 - в один потік обробки можуть надходити документи різних типів
 - обсяг уведення складає тисячі сторінок у день і може істотно коливатися
 - украй важлива відсутність помилок у введених даних, критичним є захищеність даних від несанкціонованого доступу
 - необхідно забезпечити належний контроль операторів по обробці форм і продуктивності комплексу в цілому
 
З чого почати?
ABBYY FormReader 6.5 Enterprіse Forms є стандартним рішенням, для початку роботи якого відсутня необхідність якого-небудь програмування. Проте , перед запуском комплексу необхідно виконати його настроювання, що може займати від одного тижня до місяця, включаючи всебічне тестування. Доцільним на початковій стадії експлуатації системи є запуск так званого пілотного проекту по обробці форм. У процесі реалізації такого проекту проводиться:
 - зміна дизайну форм, що підлягають введенню
 - обстеження бізнес-процесів, зв'язаних із уведенням форм
 - підготовка спеціальних предметних словників, що дозволяють підвищити якість розпізнавання
 - тестування продуктивності і якості розпізнавання

За результатами пілотного проекту підбирається найбільш оптимальна конфігурація клієнт-серверного рішення ABBYY FormReader 6.5 Enterprіse Forms.

Детальніше...Важливі події

Дзвінок адміністрації


SiteHeart

Наші партнери