1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Дінай!

Дінай!

Що нового?

Коментарів : 0

Компанія ABBYY Україна оголошує про вихід оновленої системи оптичного розпізнавання тексту ABBYY FineReader 9.0 з підтримкою найбільш поширених східних мов: івриту, китайського, японського і тайського. Визнана у всьому світі система оптичного розпізнавання тепер підтримує 184 мови – європейських, азіатських, африканських і близькосхідних. Включення в ABBYY FineReader 9.0 додаткових мов дозволить розширити призначену для користувача аудиторію системи на 2 мільярди чоловік.

Поява підтримки даних мов – важливий технологічний етап в розвитку ABBYY FineReader 9.0, для реалізації якого розробникам довелося вирішити ряд складних завдань. У документах на тайській мові слова пишуться злито, без пропусків, а букви і діакритичні знаки можуть розташовуватися в рядку на чотирьох різних рівнях. У івриті використовується "зворотний" напрям листа (справа наліво). Проте в тих випадках, коли в тексті попадаються слова на іноземних мовах або числа, вони пишуться зліва направо. Китайську мову має два варіанти написання – спрощене і традиційне, а самі ієрогліфи мають декілька варіантів написання. У китайській і японській мовах можлива як горизонтальна, так і вертикальна спрямованість тексту.

ABBYYFineReader 9.0 розпізнає 10 тисяч ієрогліфів, при цьому в роботі над базою ми використовували декілька мільйонів варіацій ієрогліфів. Завдяки тому, що ми удосконалюємо власні технології розпізнавання, а не ліцензіюємо сторонні розробки, це дозволяє нам досягати високої якості розпізнавання навіть в роботі з такими складними мовами як іврит, китайський, тайський і японський. Оновлений ABBYYFineReader 9.0. – це результат колосальної, майже десятирічної роботи великого колективу. Це проект, в якому крім наших фахівців були задіяні і носії відповідних мов", – коментує Сергій Попов, директор департаменту продуктів для розпізнавання тексту компанії ABBYY.

В ході порівняльних тестів нова версія ABBYY FineReader 9.0 продемонструвала вищу якість розпізнавання в порівнянні з аналогічними системами інших виробників. Так, якість розпізнання китайської мови в ABBYY FineReader 9.0 перевершує показники аналогів в середньому на 35-40%, а івриту – на 60%.

Детальніше...Важливі події

Дзвінок адміністрації


SiteHeart

Наші партнери