1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Дінай!

Дінай!

ZWCAD САПР для архітекторів і не тільки

Коментарів : 0

Програма зручна для інженерів, яким необхідно використовувати у своїй роботі формат DWG для обміну кресленнями. Для цього треба, щоб креслення виконувалися в цьому форматі, але при цьому не обов'язково, щоб у іншого користувача був встановлений ZWCAD, досить будь-якого програмного забезпечення, який підтримує цей формат, наприклад це може бути AutoCAD. Можливості ZWCAD можна додатково розширити за допомогою технологій LISP, C++ (ADS) і VBA.
У ZWCAD також можна імпортувати меню, які створені в AutoCAD. Це дозволяє читати, редагувати AutoCAD -файлы. Легкість і зручність роботи з ПО ZWCAD забезпечується аналогічним розміщенням команд і кнопок з програмою AutoCAD. Це допоможе істотно заощадити час і витрати на перенавчання.
Програма підтримує інтеграцію з файлами, створеними в інших застосуваннях, у тому числі, Microsoft Word або Microsoft Excel.
Оновлена версія ZWCAD 2011
Підтримка DWG. Усі користувачі ZWCAD 2011 (версія від 2010.11.25 (16241) тепер можуть відкривати, редагувати і зберігати файли, створені в AutoCAD® починаючи з версії 2.5 до 2011 версії.
Оптимізація роботи функцій зумирования і панорамування. Швидкість роботи підвищилася на 50-200% залежно від розміру проекту.
Поліпшена стабільність часто використовуваних дій, таких як eTransmit, збереження і відкриття, а так само при роботі з документами Microsoft®.

Детальніше...Важливі події

Дзвінок адміністрації


SiteHeart

Наші партнери